Kaip pirkti?

1 žingsnis. Pasirinkite prekę iš bendro prekių katalogo arba pasinaudokite paieškos sistema.

2 žingsnis. Jei suradote Jus dominančią prekę, paspauskite ant nuotraukos arba prekės pavadinimo, tokiu būdu pateksite į išsamesnį prekės aprašymą.

3 žingsnis. Jei nuspresite pirkti šią prekę, pasirinkite "Skonį", nurodykite norimą prekės "Kiekį" ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį". Prekė bus įkelta į Jūsų prekių krepšelį paspaudus mygtuką "Į krepšelį".

4 žingsnis. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, tęskite paiešką ir dėkite į krepšelį Jūsų pasirinktas prekes, kartodami 3 žingsnį.

5 žingsnis. Kai išsirinksite ir įsidėsite į krepšelį visas Jums reikalingas prekes, eikite į savo suformuotą krepšelį. Tai galite padaryti paspaudę mėlyno šrifto užrašą "Krepšelis", esantį viršutiniame dešiniame kampe. Atsidariusiame prekių krepšelio puslapyje Jus galite:

• pašalinti prekę iš krepšelio – stulpelyje "Pašalinti" uždėkite varnelę norimos pašalinti prekės eilutėje ir paspauskite mygtuką “Atnaujinti” arba "Kiekio" laukelyje įrašykite 0 ir paspauskite mygtuką “Atnaujinti”;

• laisvai keisti prekių kiekį  - įrašykite į "Kiekio" laukelį norimą vienetų skaičių;

• tęsti apsipirkimą toliau - spauskite mygtuką "Tęsti apsipirkimą";

• užsakymo užbaigimui - spauskite mygtuką "Formuoti užsakymą".

6 žingsnis. Nusprendus pirkti ir paspaudus mygtuką "Formuoti užsakymą", Jums atsidaro langas "Užsakymo formavimas", kuriame Jus galite:

• prisijungti (jei esate užsiregistravę anksčiau)

• užsiregistruoti

• apsipirkti kaip svečias;

Jei esate registruotas vartotojas, suveskite prisijungimo duomenis laukeliuose “El. paštas” ir "Slaptažodis" ir paspauskite mygtuką "Prisijungti".

Jei esate naujas vartotojas – pažymite apskritimą juodu taškeliu prie žodžio "Registruotis" ir spauskite mygtuką "Tęsti". Atsidariusiame lange užpildykite registracijos anketą ir perskaitę ir varnele patvirtinę kad sutinkate su Elektroninės parduotuvės "Taisyklėmis ir sąlygomis", spauskite mygtuką "Tęsti".

Jei norite apsipirkti kaip svečias – pažymite apskritimą juodu taškeliu prie žodžio "Svečio užsakymas" ir spauskite mygtuką "Tęsti". Atsidariusiame lange užpildykite informacinę anketą ir perskaitę ir varnele patvirtinę kad sutinkate su Elektroninės parduotuvės "Taisyklėmis ir sąlygomis", spauskite mygtuką "Tęsti".

7 žingsnis. Prisiregistravus elektroninėje parduotuvės sistemoje, Jums bus pasiūlyta pasirinkti pristatymo adresą. Galite nurodyti prekes pristatyti kitu adresu nei esate užsiregistravę (2 adresas). Nurodę prekių pristatymo adresą spauskite mygtuką “Tęsti”.

8 žingsnis. Pagal prekių užsakymo kiekį ir sumą Jums bus paskaičiuotos pristatymo išlaidos. (užsakymo pristatymo kaina 3 Eur. perkant už sumą iki 60 Eur arba 0 Eur perkant už 60 Eur ir didesnę sumą (PIRKDAMI UŽ 60 EUR AR UŽ DIDESNĘ SUMĄ PAŽYMĖKITE "NEMOKAMAS PRISTATYMAS"). Papildomas mokestis 12 Eur pristatant į Kuršių Neriją). Pasirinkę pristatymo kainą spauskite mygtuką "Tęsti"

9 žingsnis. Atsidariusiame lange matote siūlomą apmokėjimo būdą "Banko pavedimu". Šiame lange Jums reikia perskaityti "Taisykles ir sąlygas". Jei sutinkate su jomis patvirtinkite jas pažymėdami, šalia esanti langelį varnele. Spauskite mygtuką “Tęsti”.

10 žingsnis. Šiame lange matote savo pilną užsakymą su pristatymo kaina, žemiau yra nurodyti "Duomenys apmokėjimui" (į šią banko sąskaitą Jums reikės pervesti VISĄ užsakymo sumą). Patikrinę savo užsakymą spauskite mygtuką "Patvirtinti adresą" Po šio mygtuko paspaudimo Jus gausite patvirtinimą į Jūsų nurodytą elektroninį paštą, kuriame matysite detaliai savo užsakymą ir pristatymo informaciją. JEI PASTEBĖJOTE NETIKSLUMŲ NEDELSDAMI INFORMUOKITE PARDAVĖJĄ.

11 žingsnis. Gavę Jūsų užsakymą, jį patikrinsime ir į Jūsų elektroninį paštą atsiųsime žinutę su elektronine sąskaitą, kurioje bus nurodytas Jūsų užsakymo ID ir banko sąskaita į kurią reikia pervesti visą užsakymo sumą. Pavedimo langelyje "Mokėjimo paskirtis" būtinai nurodikite Užsakymo ID. Padarę mokėjimo pavedimą informuokite apie tai Pardavėją atskira žinute adresu info@papildaisportui.lt Gavę Jūsų informaciją,bei apmokėjimą išsiųsime Jūsų užsakymą.

Powered By OpenCart. Europa version by CsillámVilág
PapildaiSportui.lt © 2018