PRO 85

PRO 85
Firma: Fast Research
Prekės kodas: PRO85
Bonus taškai: 0
Ar turime: 98
Kaina: 28.00€

Turimi variantai


* Kiekis:

* Skonis:

Tai naujos kartos baltymų mišinys su enzimų kompleksu, pasižymintis geru įsisavinimu ir puikiu skoniu. Šis maisto papildas sudarytas iš trijų skirtingų greito ir lėto pasisavinimo baltymų rūšių, tai pieno išrūgų baltymo koncentrato, pieno išrūgų baltymo izoliato ir kalcio kazeinato. Ši kombinacija aprūpina organizmą kokybiškais baltymais, kurių įsisavinimą sąmoningai prailgina kalcio kazeinatas, kas garantuoja geresnį įsisavinimą ir tolygesnį organizmo aprūpinimą baltymais. Kad įsisavinimas būtų dar geresnis šis maisto papildas yra papildytas patentuotu multi-enzimų kompleksu DigeZyme® (Enzimai padedą suvirškinti valgomą maistą (suskaido maistą į pasisavinamą formą).

Virškinimo enzimai atlieką tris pagrindines funkcijas: 1) virškina baltymus – suskaido į amino rūgštis, 2) virškina riebalus – suskaido į riebalines rūgštis ir gliceridus, 3) virškina angliavandenius – suskaido į gliukozę).

Sudėtis: baltymų mišinys (pieno išrūgų baltymo izoliatas, pieno išrūgų baltymo koncentratas, kalcio kazeinatas), kvapiosios medžiagos, kakava (šokolado skoniui), tirštiklis ksantano derva, saldiklis sukralozė, saldiklis acesulfamas k,  multi-enzimų kompleksas DigeZyme®, dažikliai: tartrazinas (banano skoniui), alura raudonasis AC (braškių skoniui): gali neigiamai paveikti vaikų aktyvumą ir dėmesį, emulsiklis sojų lecitinas.

Pastabos: Maisto papildas sportuojantiems. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju arba treneriu. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą, po 1 semtuvėlį (25g) išmaišytą 0,3 l. vandens, neriebaus pieno. Gerti 2-3 kartus per dieną tarp valgių arba valgio metu (vienas kokteilis geriamas prieš einant miegoti). Neviršikite rekomenduojamos dozės.

Laikymas: sandariai uždarytame inde; sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje; ne aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

 
Sudėtis
Vienoje dozėje 25 gramuose
Baltymai 19.70 g
Angliavandeniai 1.21 g
Riebalai 1.21 g
Multi enzymų kompleksas Digezyme® 37.50 mg
Energinė vertė 392 KJ/ 94 Kcal
Powered By OpenCart. Europa version by CsillámVilág
PapildaiSportui.lt © 2018