ULTRA WHEY 100% ISOLATE – Natural - 2270 g

ULTRA WHEY 100% ISOLATE – Natural - 2270 g
Prekės kodas: WPI 2270 g
Bonus taškai: 0
Ar turime: 5
Kaina: 69.00€

Turimi variantai


* Kiekis:

* Skonis:

Ultra Whey 100% Isolate Natural – tai puikus pasirinkimas tiems, kas tikrai vertina tai kas natūralu. Jame nėra nei dirbtinių dažiklių, nei dirbtinių saldiklių, nei tirštinančių, nei rišančių medžiagų, trukdančių baltymo įsisavinimui! Ultra Whey 100% Isolate Natural papildo gamybai naudojamas pieno išrūgų baltymo izoliatas gaminamas žemoje temperatūroje naudojant ultrafiltracijos ir mikrofiltracijos metodus. Šiuo būdu pagamintas baltymų izoliatas turi pačią aukščiausią biologinę vertę (BV=159), todėl šio izoliato baltymai yra geriau ir greičiau įsisavinami bei lengviau virškinami nei kiti baltymai. Jį gali naudoti kiekvienas, kam sunkiai virškina įprastus baltymus, kas renkasi tik natūralius produktus, kas renkasi tai kas sukuriama geriausio. Dėl savo grynumo šis maisto papildas tinka tiek jaunesniems tiek vyresniems žmonėms, tiek aukščiausio lygio sportininkams, tiek bet kuriam žmogui ieškančiam pačios aukščiausios kokybės maisto papildo.

Sudėtis: pieno išrūgų baltymo izoliatas, emulsiklis sojų lecitinas.

Pastabos: Maisto papildas sportuojantiems. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju arba treneriu. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Rekomenduojama vartoti:

Sportas: kaip maisto papildą, vartoti 2-3 kartus per dieną po 1 kaušelį (20g) miltelių išmaišyti 200-300 ml vandens. Vieną kokteilį išgerti tik atsibudus, dar vieną iškart po treniruotės. Ne treniruočių dienomis gerkite ryte ir 30 minučių prieš pietus.

Sveikata: žmonėms siekiantiems užpildyti bendrojo baltymo deficitą organizme (diagnozuojamas kraujo tyrimu), atsigaunant po traumų ir operacijų: 1 kaušelis ryte prieš pusryčius išmaišius 200 ml vandens, 1 kaušelis prieš pietus ir 1 prieš naktį. Neviršikite rekomenduojamos dozės.

Laikymas: sandariai uždarytame inde; sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje; ne aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.


Sudėtis
Vienoje dozėje 25 gramuose
Baltymai 23,75 g
Angliavandeniai 0,25 g
Riebalai 0,25 g
Energinė vertė 412,5 kJ / 99 kcal
Powered By OpenCart. Europa version by CsillámVilág
PapildaiSportui.lt © 2018