CREATINE MONOHYDRATE

CREATINE MONOHYDRATE
Prekės kodas: CREATINE
Bonus taškai: 0
Ar turime: Sandėlyje nėra
Kaina: 16.00€

Turimi variantai


* Skonis:

* Kiekis:

Kreatino monohidratas skatina raumenų augimą ir jėgos padidėjimą, suteikia raumenims sprogstamą jėgą. Vartodami šį papildą galėsite sportuoti ilgiau ir intensyviau. Mikronizuoto kreatino monohidrato forma yra geriau ir greičiau įsisavinama. Papildas yra neutralaus skonio. Vartodami šį papildą gerkite daug vandens ir valgykite maistą, turinti daug angliavandenių. Negerkite kavos ir kofeino turinčių arbatų bei gėrimų.

Sudėtis: Mikronizuotas kreatino monohidratas.

Pastabos. Maisto papildas sportininkams. Prieš vartojant pasikonsultuoti su sporto gydytoju arba treneriu. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą, suaugusiems, gerti po 5 g (vieną dozę) kreatino monohidrato 5 kartus per dieną, gerai išmaišius vandenyje ar sultyse. Taip vartojama pirmas 5 dienas. Po to geriame po 5 g (vieną dozę) kreatino monohidrato 3 kartus per dieną. Neviršikite rekomenduojamos dozės. (Dozatorius - šaukštelis yra papildo pakuotės vyduje.)

Laikymas: sandariai uždarytame inde, sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje; ne aukštesnėje nei kambario temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.
Sudėtis
Vienoje dozėje 5 gramuose
Baltymai 0 g
Angliavandeniai 0 g
Riebalai 0 g
Energinė vertė 0 kJ / 0 kcal
Kreatino monohidratas 5 g
Powered By OpenCart. Europa version by CsillámVilág
PapildaiSportui.lt © 2018